Invalidní vozíky v Liberecké ZOO

Vážení přátelé výletů do zoologických zahrad,

protože se blíží letní sezona a prázdniny, tak jsme dnes, společně s Libereckou zoologickou zahradou, udělali první krok v našem novém projektu, kterým bychom chtěli umístit, co nejvíce invalidních vozíků a jiných pomůcek pro handicapované spoluobčany a seniory do nejnavštěvovanějších zoologicých zahrad v České Republice a tím na tyto místa přilákat více spoluobčanů, kteří mají problém s hybností, popř. nejsou již v takové formě, aby mohli  bez pomoci"celý den" chodit po zoologické zahradě.

 Pevně věříme, že zoologická zahrada v Liberci bude prbní, která přiláká více těchto návštěvníků, a to i díky tomuto společnému projektu s invalidními vozíky. Jedná se o vozíky převozní, to znamená, že budete k jejich používání potřebovat doprovod druhé osoby. Jsou vybaveny parkovací brzdou a jejich nosnost je 150Kg. Vozíky jsou k dispozici zdarma ve vstupní hale do zoologické zahrady. V případě Vašeho zájmu o zapůjčení těchto vozíků neváhejte kontaktovat pracovníka informací v Liberecké ZOO.

Na závěr bychom Vám všem chtěli popřát příjemně prožitý den v této výjimečné zahradě a věříme, že o tento projekt bude mít zájem více zoologických nebo botanických zahrad či dalších institucí a pomůžeme tím společně handicapovaným spoluobčanům a seniorům k "rozšíření jejich obzorů"


Krosmedical

E-shop

Vyberte si ze stovek produktů u nás skladem.

zobrazit
Krosmedical

Půjčovna

Široký sortiment zdravotních pomůcek k pronájmu.

zobrazit
Krosmedical

Servis

Nabídka záručního pozáručního servisu.

zobrazit