Kategorie

Vážení zákazníci,

tentokrát bychom vám rádi přiblížili komerční dodávku projektu do Kosova a Albánie. Popíšeme vám průběh cesty zboží z našeho skladu Lomnice nad Popelkou, po jeho doručení do Kosova a Albánie.

Náš velmi vážený zákazník Selaam z Německa každým rokem podporuje handicapované osoby v ostatních zemích, kde je tato potřeba velmi vysoká. S touto nadací spolupracujeme a dodáváme zboží již několik let.

Majitel společnosti KrosMedical navštívil obě země,  Kosovo a Albánii, aby viděl, jak jsou věci na místě selaamskou nadací se sídlem v Německu a nadací Hendifer se sídlem v Kosovu předány jejich uživatelům.  Sám majitel poznal, jaké jsou místní potřeby a faktory pro místní distribuci a jak je může společnost KrosMedical podpořit tou nejlepší cestou.

V budoucnu bychom je pak chtěli obohatit více technickými znalostmi a i nadále dodávat náhradní díly, aby tyto produkty měly delší životnost než nyní.


Speciální poděkování při tomto projektu patří pracovníkům ze skladu KrosMedical za nakládku kamiónu, která probíhala celou noc, aby mohl kamión odjet a zboží bylo včas doručeno do Kosova.

Zásilka obsahovala mnoho mechanických a elektrických vozíků, speciálních kol, koloběžek, postelí a dalších produktů pro handicapované.

Ron Gezelle je vděčný nadaci Selaam a Hendifer za možnost zúčastnit se této nádherné akce a za šanci, abychom prostřednictvím naší společnosti KrosMedical, mohli předat elektrický invalidní vozík mladé, handicapované dívce.

Doufáme, že tento vozík bude užívat spoustu let !

KrosMedical