Milí zákazníci,

naše společnost KrosMedical přijala pozvání od předsedy nadace Aydogana Olguna - turecké federace handicapovaných (OYDER) , která podporuje zdravotně handicapované na účasti zahájení čtyřdenního mistrovství v tenisu pro vozíčkáře. Tímto turnajem se chtějí kvalifikovat na paraolympijských hrách v Tokiu v roce 2020.

V Bodrumu, kde tento turnaj probíhal, se majitel firmy pan Ron Gezelle vřele přivítal s předsedou tureckého tenisového a basketbalového sportu panem Onderem Yurdagulem a starostou města panem Ahmetem Yilmazem.

Během tohoto zahájení měl pan Gezelle šanci předat speciální dárek starostovi města Bodrum. Darovali jsme 2 sportovní invalidní vozíky na podporu handicapovaných tenisových sportovců.

Předseda turecké tenisové a basketbalové federace pan Onder Yurdagul předal panu Ronovi Gezelle tenisovou košili národního týmu.

Majitel firmy KrosMedical by rád poděkoval speciálně panu Aydoganovi Olgunovi, ferderaci OYDER (panu Onderovi Yurdagulovi) za tento krásný výlet plný zajímavých informací.

KrosMedical


Krosmedical

E-shop

Vyberte si ze stovek produktů u nás skladem.

zobrazit
Krosmedical

Půjčovna

Široký sortiment zdravotních pomůcek k pronájmu.

zobrazit
Krosmedical

Servis

Nabídka záručního pozáručního servisu.

zobrazit