Kategorie

Milí klienti,


rádi bychom se s Vámi podělili o příběh ze dne, kdy proběhla samotná distribuce skútrů, invalidních vozíků pro děti i dospělé a také dětských kol.


Tento den byl zahájen velkolepou snídaní v hotelu Sheraton. Pohoštění se zúčastnili báječní lidé, kteří blízce spolupracovali na tomto projektu a to, pan Olgun Aydogan z nadace Gunulden, pan Kaan Koc - pracovník radnice Caniku, paní Gamze Birsoz Koc – presidentka a taneční koordinátorka národního tureckého týmu vozíčkářů, pan Alper Gunay z mediální filmové produkce, pan Ayhan Celik – trenér národního tenisového týmu vozíčkářů, pan Onder Yurdagul – specialista sportovního tréningu ministerstva sportu a mládeže a v neposlední řadě v Turecku velice populární zpěvák Kirac a jeho tým.

Po snídani jsme se přesunuli do sportovní haly v Caniku, kde jsme se setkali s inspekčním ředitelem úřadu v Caniku panem Erolem Balcim a starostou města Samsun panem Ibrahimem Sandikcim. Zde probíhala velká oslava na počest distribuce skútrů a ostatních pomůcek. Děti i dospělí měli velkou radost z obdržených darů. Bylo nádherné vidět štěstí v jejich očích. Zároveň je nesmírně u srdce hřející, že se tolik skvělých lidí spojilo, aby mohli podpořit tento projekt. Turecký rockový zpěvák Kirac, který ve sportovní hale vytvořil úžasnou atmosféru, vystoupil bez nároku na honorář, aby podpořil tento projekt. O další vystoupení se postaral také národní turecký taneční tým vozíčkářů pod vedením své trenérky paní Gamze Birsoz Koc.

 

Naše společnost by tímto chtěla vyjádřit hlubokou úctu a poděkovat všem, kteří se tohoto projektu zúčastili, zejména:
starostovi města Samsun panu Ibrahimu Sandikcimu,
inspekčnímu řediteli úřadu v Caniku panu Erolu Balcimu,
zástupci radnice v Caniku panu Kaanu Kocovi,
zástupci nadace Gunulden panu Olgunu Aydoganovi,
prezidentce a taneční koordinátorce národního tanečního týmu vozíčkářů paní Gamze Birsoz Koc,
zástupci mediální filmové produkce panu Alperu Gunayovi,
trenérovi národního tenisového týmu vozíčkářů panu Ayhanu Celikovi,
specialistovi pro sportovní trénink ministerstva sportu a mládeže panu Onderu Yurdagulovi,
zpěvákovi Kiracovi,
a speciální poděkování patří panu Muratu Ozturkovi, dárci a podporovateli nadace Gunulden.