Vážení klienti,

jak jistě víte z předchozích článků naší webové prezentace, naše společnost se účastní mnoha charitativních projektů v zahraničí.

Tato charitativní činnost je zaměřena na darování zdravotnických pomůcek jako jsou invalidní vozíky, chodítka, polohovatelné postele, toaletní vozíky aj. Většinou se jedná o použité pomůcky, které zasíláme do zemí, kde není zdravotnická péče na takové úrovni jako v Evropě.

Již několik let se zaměřujeme na pomoc lidem v Tunisu. A tak jsme na jaře tohoto roku, prostřednictvím naší mateřské firmy, sídlící v Holandsku, poslali do Tunisu dva 20 stopové lodní kontejnery (cca 6x2,4x2,5 m) plné zdravotnických a kompenzačních pomůcek pro místní nemocnice, handicapované děti a seniory.

Bohužel, kvůli situaci, která nyní ve světě nastala, se náklad zdržel v přístavu a teprve v uplynulých dnech se pomůcky dostávají ke svým příjemcům.  My se tak s Vámi můžeme podělit o zpětnou vazbu, která se nám z místa doručení dostala.

Rádi bychom poděkovali paní Karimě Brahmi, která působí jako dobrovolnice a pomáhá distribuovat pomůcky tak, aby se dostaly k lidem, kteří je nejvíce potřebují. Dále paní Agathě Hamoudě Witteman, která obětavě vykonává mnoho činností pro nadace v Tunisu a také Nauře, sociální pracovnici z Charles Nicolle hospital v Tunisu.

Dokumentace z této akce nám opět přinesla pocit, že naše práce má smysl a budeme v podobných projektech pokračovat i v budoucnu.


Krosmedical

E-shop

Vyberte si ze stovek produktů u nás skladem.

zobrazit
Krosmedical

Půjčovna

Široký sortiment zdravotních pomůcek k pronájmu.

zobrazit
Krosmedical

Servis

Nabídka záručního pozáručního servisu.

zobrazit