Domů

Prohlédnuté produkty

Elektrický invalidní vozík Permobil X850

Tento vozík renomovaného Švédského výrobce, firmy Permobil, je určen především pro ty uživatele, kteří podstatnou měrou užívají vozík i k jízdě ve velmi nepříznivém terénu. Vozík je vybaven předními i koncovými světly. Směr jízdy vozíku je...
Tento vozík renomovaného Švédského výrobce, firmy Permobil, je určen především pro ty uživatele, kteří podstatnou měrou užívají vozík i k jízdě ve velmi nepříznivém terénu. Vozík je vybaven předními i koncovými světly. Směr jízdy vozíku je řízen servomotorem předních kol. Spolu s nimi se natáčí ve směru jízdy i přední světlomety. Tento vozík Vám umožní nejen eliminovat důsledky Vašeho handicapu, ale poskytne Vám i radost z aktivního pohybu v přírodě bez omezení. Technické specifikace: * Hmotnost uživatele max. 136 kg * Dojezd 35-45 km (s novými bateriemi) * Maximální rychlost 15 km/h * Šířka sedáku 50 cm * Hloubka sedáku 56 cm * Výška zad 58 cm Elektrické funkce: Nastavení výšky sedáku, nastavitelný sklon zádové opěrky, nastavitelný záklon celé sedačky, nastavitelné stupačky. Rok výstavby: 10/2013 Plastové díly mají nějaké škrábance (viz foto), ty nemají vůbec vliv na elektrické funkce. Vozík je k vidění i vyzkoušení na prodejně ve Velvarech. AKČNÍ NABÍDKA při nákupu tohoto vozíku:  balíček č.1: 2 kusy nových baterií Long 12V 75Ah, DeepCycle za 9900 Kč balíček č.2: 2 kusy nových baterií Long 12V 50Ah, DeepCycle za 7200 Kč Tato nabídka je platná do vyprodání zásob.
Zobrazit

87 500,00 Kč s DPH

Poptat produkt

Již použité

Tento vozík renomovaného Švédského výrobce, firmy Permobil, je určen především pro ty uživatele, kteří podstatnou měrou užívají vozík i k jízdě ve velmi nepříznivém terénu.

Vozík je vybaven předními i koncovými světly. Směr jízdy vozíku je řízen servomotorem předních kol. Spolu s nimi se natáčí ve směru jízdy i přední světlomety.

Tento vozík Vám umožní nejen eliminovat důsledky Vašeho handicapu, ale poskytne Vám i radost z aktivního pohybu v přírodě bez omezení.

Technické specifikace:

* Hmotnost uživatele max. 136 kg
* Dojezd 35-45 km (s novými bateriemi)
* Maximální rychlost 15 km/h
* Šířka sedáku 50 cm
* Hloubka sedáku 56 cm
* Výška zad 58 cm


Elektrické funkce:
Nastavení výšky sedáku, nastavitelný sklon zádové opěrky, nastavitelný záklon celé sedačky, nastavitelné stupačky.

Rok výstavby: 10/2013


Plastové díly mají nějaké škrábance (viz foto), ty nemají vůbec vliv na elektrické funkce.

Vozík je k vidění i vyzkoušení na prodejně ve Velvarech.

AKČNÍ NABÍDKA při nákupu tohoto vozíku: 
balíček č.1: 2 kusy nových baterií Long 12V 75Ah, DeepCycle za 9900 Kč
balíček č.2: 2 kusy nových baterií Long 12V 50Ah, DeepCycle za 7200 Kč
Tato nabídka je platná do vyprodání zásob.

Dodací lhůta 2-4 pracovní dny

Napsat recenzi

Elektrický invalidní vozík Permobil X850

Elektrický invalidní vozík Permobil X850

Krosmedical

E-shop

Vyberte si ze stovek produktů u nás skladem.

zobrazit
Krosmedical

Půjčovna

Široký sortiment zdravotních pomůcek k pronájmu.

zobrazit
Krosmedical

Servis

Nabídka záručního pozáručního servisu.

zobrazit