Elektrické invalidní vozíky

Prohlédnuté produkty

Elektrický invalidní vozík QUICKIE SALSA R

V interiéru oceníte kompaktní rozměry základny a nízkou výšku sedačky od země (od 42 cm), která vám umožní snadné zajetí pod stůl. V exteriéru využijete nastavitelné odpružení a výkonné dvoupólové nebo čtyřpólové motory nabízející komfortní a...
V interiéru oceníte kompaktní rozměry základny a nízkou výšku sedačky od země (od 42 cm), která vám umožní snadné zajetí pod stůl. V exteriéru využijete nastavitelné odpružení a výkonné dvoupólové nebo čtyřpólové motory nabízející komfortní a aktivní jízdní vlastnosti až do rychlosti 10 km/h. Baterie lze jednoduše měnit díky jednoduchému přístupu ze zadní části vozíku. Plně nastavitelný systém sezení umožňující rychlou úpravu rozměrů sedu v plném rozsahu; sedací systém se vždy dokonale přizpůsobí požadavkům uživatele. Stylová a kompaktní základna: k dispozici ve třech barvách: modré, červené a bílé; obsahuje nová integrovaná LED světla a ukazatele směru jízdy. Snadný přesun díky odklopné loketní opěrce „Smart up“ – byla navržena tak, aby uživatelům umožňovala snadný přesun do vozíku. Elektricky nastavitelné příslušenství – například kombinovaný modul polohování v prostoru a zvedání se zabudovaným nastavením těžiště nebo elektricky polohovací stupačky. Max. Rozsah: 30 km (35 km s 70 Ah) Překážky: 10 cm (s obrubníkem) AKČNÍ NABÍDKA při nákupu tohoto vozíku:  balíček č.1: 2 kusy nových baterií Long 12V 75Ah, DeepCycle za 9900 Kč balíček č.2: 2 kusy nových baterií Long 12V 50Ah, DeepCycle za 7200 Kč Tato nabídka je platná do vyprodání zásob.
Zobrazit

58 900,00 Kč s DPH

QUICKIE ZIPPIE SALSA R

Již použité

  • V interiéru oceníte kompaktní rozměry základny a nízkou výšku sedačky od země (od 42 cm), která vám umožní snadné zajetí pod stůl.
  • V exteriéru využijete nastavitelné odpružení a výkonné dvoupólové nebo čtyřpólové motory nabízející komfortní a aktivní jízdní vlastnosti až do rychlosti 10 km/h.
  • Baterie lze jednoduše měnit díky jednoduchému přístupu ze zadní části vozíku.
  • Plně nastavitelný systém sezení umožňující rychlou úpravu rozměrů sedu v plném rozsahu; sedací systém se vždy dokonale přizpůsobí požadavkům uživatele.
  • Stylová a kompaktní základna: k dispozici ve třech barvách: modré, červené a bílé; obsahuje nová integrovaná LED světla a ukazatele směru jízdy.
  • Snadný přesun díky odklopné loketní opěrce „Smart up“ – byla navržena tak, aby uživatelům umožňovala snadný přesun do vozíku.
  • Elektricky nastavitelné příslušenství – například kombinovaný modul polohování v prostoru a zvedání se zabudovaným nastavením těžiště nebo elektricky polohovací stupačky.
  • Max. Rozsah: 30 km (35 km s 70 Ah)
  • Překážky: 10 cm (s obrubníkem)

AKČNÍ NABÍDKA při nákupu tohoto vozíku: 
balíček č.1: 2 kusy nových baterií Long 12V 75Ah, DeepCycle za 9900 Kč
balíček č.2: 2 kusy nových baterií Long 12V 50Ah, DeepCycle za 7200 Kč
Tato nabídka je platná do vyprodání zásob.

Šířka 60 - 62 cm
Délka 110 - 114 cm
Hmotnost 80 kg
Šířka sedu 41 - 51cm (po 2 cm krocích)
Hloubka sedu 41 - 51cm (po 2 cm krocích)
Výše zádové opěrky 45,7 cm – 50,8 cm po 2,5 cm
Baterie 60Ah - 72Ah
Max. nosnost 140 kg
Max. rychlost 6 - 10 km/h
Elektr. polohovatelná zádová opěrka 4° - 16°
Polohování úhlu sedu 0°- 30°
Polohování Elektrické
Certifikace CE ano
Záruka 12 měsíců
Dodací lhůta 1-2 týdny
Přelepka Zánovní

Napsat recenzi

Elektrický invalidní vozík QUICKIE SALSA R

Elektrický invalidní vozík QUICKIE SALSA R

Kompaktní a výkonný elektrický vozík se zadním pohonem, vhodný jak do interiéru tak exteriéru.

Krosmedical

E-shop

Vyberte si ze stovek produktů u nás skladem.

zobrazit
Krosmedical

Půjčovna

Široký sortiment zdravotních pomůcek k pronájmu.

zobrazit
Krosmedical

Servis

Nabídka záručního pozáručního servisu.

zobrazit