Náhradní díly

Prohlédnuté produkty

řídící jednotka penny and giles

řídící jednotka penny and gilesZobrazit větší
  • řídící jednotka penny and giles
  • řídící jednotka penny and giles

Použitá, plně funkční řídící jednotka  Penny Giles k elektrickému invalidnímu vozíku. Kompatibiliní  s vozíky osazenými elektronikou od PG. Konektory na napájení,připojení obou motorů a ovládacích prvků-joysticku, popř. externí jednotky pro...
Použitá, plně funkční řídící jednotka  Penny Giles k elektrickému invalidnímu vozíku. Kompatibiliní  s vozíky osazenými elektronikou od PG. Konektory na napájení,připojení obou motorů a ovládacích prvků-joysticku, popř. externí jednotky pro polohování sedadla apod. Při objednávce řídící jednotky uveďte, prosím, do poznámky její číslo (Číslo najdete nejčastěji na její spodní nebo horní straně).
Zobrazit

1 900,00 Kč s DPH

ridici_penny

Již použité

Použitá, plně funkční řídící jednotka  Penny Giles k elektrickému invalidnímu vozíku. Kompatibiliní  s vozíky osazenými elektronikou od PG. Konektory na napájení,připojení obou motorů a ovládacích prvků-joysticku, popř. externí jednotky pro polohování sedadla apod.

Při objednávce řídící jednotky uveďte, prosím, do poznámky její číslo (Číslo najdete nejčastěji na její spodní nebo horní straně).

Certifikace CE ano
Záruka 12 měsíců
Dodací lhůta 2-4 pracovní dny
Přelepka Bazar

Napsat recenzi

řídící jednotka penny and giles

řídící jednotka penny and giles

Krosmedical

E-shop

Vyberte si ze stovek produktů u nás skladem.

zobrazit
Krosmedical

Půjčovna

Široký sortiment zdravotních pomůcek k pronájmu.

zobrazit
Krosmedical

Servis

Nabídka záručního pozáručního servisu.

zobrazit