Řídící jednotky

Prohlédnuté produkty

řídící jednotka penny&giles – solo

řídící jednotka penny&giles – soloZobrazit větší
  • řídící jednotka penny&giles – solo
  • řídící jednotka penny&giles – solo

Použitá plně funkční řídící jednotka pro elektrické invalidní slůtry. Je vhodná pro některé modely značek Meyra, Handicare, Mini crosser a další. S výběrem vhodné jednotky Vám rádi poradíme. Samozřejmě můžete využít také našich servisních služeb....
Použitá plně funkční řídící jednotka pro elektrické invalidní slůtry. Je vhodná pro některé modely značek Meyra, Handicare, Mini crosser a další. S výběrem vhodné jednotky Vám rádi poradíme. Samozřejmě můžete využít také našich servisních služeb. Při objednávce řídící jednotky uveďte, prosím, do poznámky její číslo (Číslo najdete nejčastěji na její spodní nebo horní straně).
Zobrazit

1 900,00 Kč s DPH

00098

Již použité

Použitá plně funkční řídící jednotka pro elektrické invalidní slůtry. Je vhodná pro některé modely značek Meyra, Handicare, Mini crosser a další. S výběrem vhodné jednotky Vám rádi poradíme. Samozřejmě můžete využít také našich servisních služeb.

Při objednávce řídící jednotky uveďte, prosím, do poznámky její číslo (Číslo najdete nejčastěji na její spodní nebo horní straně).

Záruka 12 měsíců
Dodací lhůta 2-4 pracovní dny
Přelepka Bazar

Napsat recenzi

řídící jednotka penny&giles – solo

řídící jednotka penny&giles – solo

Krosmedical

E-shop

Vyberte si ze stovek produktů u nás skladem.

zobrazit
Krosmedical

Půjčovna

Široký sortiment zdravotních pomůcek k pronájmu.

zobrazit
Krosmedical

Servis

Nabídka záručního pozáručního servisu.

zobrazit