Specialní kola

Prohlédnuté produkty

Kolo s invalidním vozíkem Van Raam Opair 2-dělitelný s el. pohonem//04E

OPair 2 dělitelný je kolo, u kterého po oddělení zadní části lze použít přední část jako invalidní vozík. Kolo se snadno ovládá a je stabilní díky předním kolům pod úhlem do tvaru A. Opěrka, sedadlo i stupačka spolujezdce jsou...
OPair 2 dělitelný je kolo, u kterého po oddělení zadní části lze použít přední část jako invalidní vozík. Kolo se snadno ovládá a je stabilní díky předním kolům pod úhlem do tvaru A. Opěrka, sedadlo i stupačka spolujezdce jsou nastavitelné. Sedačka je vybavena 4 bodovým pásem. Stupačka je vybavena uchycením na nohy. Tento kus je osazen silným elektromotorem  Van Raam 2, který vám nabídne  3 stupně pomoci a pomoc při rozjezdu. Motor je osazen 6ti-kolečkem s přehazovačkou Shimano.   Motor: VR2R (Van Raam 2 Rear), 250W, 36V, 60Nm Baterie: 36V, 14Ah , repasovaná (nové články uvnitř) Brzdy: přední brzdy kotoučové – hydraulické (Magura Big - Julie), zadní brzda čelisťová Světla: přední i zadní na baterie Sedlo: Selle Royal - gel Integrovaný bezpečnostní zámek (klíč lze vysunout pouze v případě uzamčení kola, při odemčení zůstává klíč zajištěn v zámku proti ztrátě) 1x klíč k zámku baterie, 1x klíč k zámku kola, rukojeť pro přepravu samotného předku, zrcátko, pumpička, zvonek, nabíječka Hmotnost kola: +/- 53 kg Max. délka: 197 cm Max. šířka: 73 cm Velikost předních kol: 24" Velikost zadního kola: 20" Barva: Stříbrná   (Na kole standardně vyměněny bowdeny, lanka a brzdové špalky) Reálné fotky a popis daného kusu.
Zobrazit

91 500,00 Kč s DPH

Poptat produkt

04E

Již použité

OPair 2 dělitelný je kolo, u kterého po oddělení zadní části lze použít přední část jako invalidní vozík. Kolo se snadno ovládá a je stabilní díky předním kolům pod úhlem do tvaru A.

Opěrka, sedadlo i stupačka spolujezdce jsou nastavitelné. Sedačka je vybavena 4 bodovým pásem. Stupačka je vybavena uchycením na nohy.

Tento kus je osazen silným elektromotorem Van Raam 2, který vám nabídne 3 stupně pomoci a pomoc při rozjezdu. Motor je osazen 6ti-kolečkem spřehazovačkou Shimano.

 

Motor: VR2R (Van Raam 2 Rear), 250W, 36V, 60Nm

Baterie: 36V, 14Ah, repasovaná (nové články uvnitř)

Brzdy: přední brzdy kotoučové – hydraulické (Magura Big - Julie), zadní brzda čelisťová

Světla: přední i zadní na baterie

Sedlo: Selle Royal - gel

Integrovaný bezpečnostní zámek (klíč lze vysunout pouze v případě uzamčení kola, při odemčení zůstává klíč zajištěn v zámku proti ztrátě)

1x klíč k zámku baterie, 1x klíč k zámku kola, rukojeť pro přepravu samotného předku, zrcátko, pumpička, zvonek, nabíječka

Hmotnost kola: +/- 53 kg

Max. délka: 197 cm

Max. šířka: 73 cm

Velikost předních kol: 24"

Velikost zadního kola: 20"

Barva: Stříbrná

 

(Na kole standardně vyměněny bowdeny, lanka a brzdové špalky)

Reálné fotky a popis daného kusu.

Šířka 73 cm
Délka 197 cm
Hmotnost +/- 75 kg
Výkon 250 W
Baterie 14 Ah, 36 V
Nabíječka ano
Pohon zadní kola
Certifikace CE ano
Záruka 12 měsíců
Dodací lhůta 2-4 pracovní dny
Přelepka Bazar

Napsat recenzi

Kolo s invalidním vozíkem Van Raam Opair 2-dělitelný s el. pohonem//04E

Kolo s invalidním vozíkem Van Raam Opair 2-dělitelný s el. pohonem//04E

Krosmedical

E-shop

Vyberte si ze stovek produktů u nás skladem.

zobrazit
Krosmedical

Půjčovna

Široký sortiment zdravotních pomůcek k pronájmu.

zobrazit
Krosmedical

Servis

Nabídka záručního pozáručního servisu.

zobrazit