Specialní kola

Prohlédnuté produkty

Tříkolka Hase Lepus // 01E

Tříkolka Hase Lepus je určena zejména pro osoby, které mají rády sport a pohodlí. Délku tříkolky lze nastavit (podrobné informace v manuálu) . Je vybavena ergonomicky tvarovaným sedadlem, u kterého je možně nastavit úhel sedu či výšku...
Tříkolka Hase Lepus je určena zejména pro osoby, které mají rády sport a pohodlí. Délku tříkolky lze nastavit (podrobné informace v manuálu) . Je vybavena ergonomicky tvarovaným sedadlem, u kterého je možně nastavit úhel sedu či výšku sedadla ve dvou polohách (v opěradle praktická kapsa na zip) . Dále je možné nastavit úhel sklonu řídítek a jejich šířku. Je vybavena 8-mi stupňovou přehazovačkou Shimano Nexus. Motor: V-Fiets 36V, 300RPM Baterie: Li-ion 36V, repasovaná (nové články uvnitř) + byla zvýšena kapacita na 14Ah (1 x klíč k baterii) Brzdy zadních kol: kotoučové hydraulické (Tektro Auriga Twin) , brzdová páčka (vlevo) vybavena parkovací brzdou Brzda předního kola: mechanická V-brake (páčka vpravo) , doplněna o druhou parkovací brzdu (šedá páčka)   Vybavení: přední i zadní osvětlení na tužkové baterie, kvalitní odepínací lankový zámek AXA (2 klíče) , zvonek, skládací tyčka na vlajku pro lepší viditelnost na silnici (vlajka není součástí) , nabíječka. Přední 16“ i zadní 20“ kola jsou obuta do nových plášťů Schwalbe vč. nových duší na AV. Nová brzdová páčka + bowden a lanko k přední brzdě, nové široké hliníkové šlapky s hroty, nový řetěz. Kolo má drobné oděrky a vyšisovanou barvu potahu sedačky, na potahu sedačky je rovněž malá dírka. Vše je vidět na fotkách. Reálné fotky daného kusu.
Zobrazit

66 500,00 Kč s DPH

Poptat produkt

01E

Již použité

Tříkolka Hase Lepus je určena zejména pro osoby, které mají rády sport a pohodlí.
Délku tříkolky lze nastavit (podrobné informace v manuálu).

Je vybavena ergonomicky tvarovaným sedadlem, u kterého je možně nastavit úhel sedu či výšku sedadla ve dvou polohách (v opěradle praktická kapsa na zip).
Dále je možné nastavit úhel sklonu řídítek a jejich šířku.


Je vybavena 8-mi stupňovou přehazovačkou Shimano Nexus.

Motor: V-Fiets 36V, 300RPM

Baterie: Li-ion 36V, repasovaná (nové články uvnitř) + byla zvýšena kapacita na 14Ah

(1 x klíč k baterii)

Brzdy zadních kol: kotoučové hydraulické (Tektro Auriga Twin), brzdová páčka (vlevo) vybavena parkovací brzdou

Brzda předního kola: mechanická V-brake (páčka vpravo), doplněna o druhou parkovací brzdu (šedá páčka) 

Vybavení: přední i zadní osvětlení na tužkové baterie, kvalitní odepínací lankový zámek AXA (2 klíče), zvonek, skládací tyčka na vlajku pro lepší viditelnost na silnici (vlajka není součástí), nabíječka.

Přední 16“ i zadní 20“ kola jsou obuta do nových plášťů Schwalbe vč. nových duší na AV.

Nová brzdová páčka + bowden a lanko k přední brzdě, nové široké hliníkové šlapky s hroty, nový řetěz.

Kolo má drobné oděrky a vyšisovanou barvu potahu sedačky, na potahu sedačky je rovněž malá dírka. Vše je vidět na fotkách.

Reálné fotky daného kusu.

Dodací lhůta 2-4 pracovní dny
Přelepka Novinka

Napsat recenzi

Tříkolka Hase Lepus // 01E

Tříkolka Hase Lepus // 01E

Krosmedical

E-shop

Vyberte si ze stovek produktů u nás skladem.

zobrazit
Krosmedical

Půjčovna

Široký sortiment zdravotních pomůcek k pronájmu.

zobrazit
Krosmedical

Servis

Nabídka záručního pozáručního servisu.

zobrazit