Toaletní židle a vozíky

Prohlédnuté produkty

Sprchovací židle Arjo Carino

Opravdu ergonomické multifunkční hygienické křeslo Carino  bylo vyvinuto jako odpověď na šířící se trend sprchování v dlouhodobé péči, protože tradičně používané hygienické metody jsou většinou nepohodlné pro klienta a namáhavé pro...
Opravdu ergonomické multifunkční hygienické křeslo Carino  bylo vyvinuto jako odpověď na šířící se trend sprchování v dlouhodobé péči, protože tradičně používané hygienické metody jsou většinou nepohodlné pro klienta a namáhavé pro pečovatele. Ergonomický design křesla  Carino  je vysoce všestranný a může také lépe podpořit úkony spojené s mytím vlasů, pedikúrou, toaletou, oblékáním, svlékáním a výměnou inkontinenčních kalhotek. Video zde:
Zobrazit

14 900,00 Kč s DPH

Poptat produkt

carino

Již použité

Opravdu ergonomické multifunkční hygienické křeslo

Carino bylo vyvinuto jako odpověď na šířící se trend sprchování v dlouhodobé péči, protože tradičně používané hygienické metody jsou většinou nepohodlné pro klienta a namáhavé pro pečovatele.

Ergonomický design křesla Carino je vysoce všestranný a může také lépe podpořit úkony spojené s mytím vlasů, pedikúrou, toaletou, oblékáním, svlékáním a výměnou inkontinenčních kalhotek.

Video zde:

Certifikace CE ano
Záruka 12 měsíců
Dodací lhůta 1-2 týdny
Přelepka Bazar

Napsat recenzi

Sprchovací židle Arjo Carino

Sprchovací židle Arjo Carino

1. foto ilustrační

Krosmedical

E-shop

Vyberte si ze stovek produktů u nás skladem.

zobrazit
Krosmedical

Půjčovna

Široký sortiment zdravotních pomůcek k pronájmu.

zobrazit
Krosmedical

Servis

Nabídka záručního pozáručního servisu.

zobrazit