Toaletní židle a vozíky

Prohlédnuté produkty

Sprchová a toaletní židle United Care

Sprchová a toaletní židle od výrobce United Care je určena pro částečně mobilní a mobilní pacienty. Sprchová toaletní židle je elektricky výškově nastavitelná židle s naklápěcím mechanismem do maximálně 30 °. Sprchová židle je vhodná pro...
Sprchová a toaletní židle od výrobce United Care je určena pro částečně mobilní a mobilní pacienty. Sprchová toaletní židle je elektricky výškově nastavitelná židle s naklápěcím mechanismem do maximálně 30 °. Sprchová židle je vhodná pro použití ve sprše a lze ji přesunout do polohy nad toaletou. Židle má nastavitelnou opěrku nohou a odklápěcí područky. Snadno používá pomocí připojeného ovladače, je opatřena čtyřmi otočnými kolečky a brzdami pro vysoké zatížení. Lze ji snadno dobít pomocí nabíječky baterií, která je součástí. Židle je dodávána vždy s novými bateriemi.
Zobrazit

10 900,00 Kč s DPH

Poptat produkt

00124

Již použité

Sprchová a toaletní židle od výrobce United Care je určena pro částečně mobilní a mobilní pacienty. Sprchová toaletní židle je elektricky výškově nastavitelná židle s naklápěcím mechanismem do maximálně 30 °.

Sprchová židle je vhodná pro použití ve sprše a lze ji přesunout do polohy nad toaletou. Židle má nastavitelnou opěrku nohou a odklápěcí područky. Snadno používá pomocí připojeného ovladače, je opatřena čtyřmi otočnými kolečky a brzdami pro vysoké zatížení.

Lze ji snadno dobít pomocí nabíječky baterií, která je součástí.

Židle je dodávána vždy s novými bateriemi.

Napsat recenzi

Sprchová a toaletní židle United Care

Sprchová a toaletní židle United Care

Krosmedical

E-shop

Vyberte si ze stovek produktů u nás skladem.

zobrazit
Krosmedical

Půjčovna

Široký sortiment zdravotních pomůcek k pronájmu.

zobrazit
Krosmedical

Servis

Nabídka záručního pozáručního servisu.

zobrazit