Toaletní židle a vozíky

Prohlédnuté produkty

Sprchovaci zidle Arjo Carendo

Opravdu ergonomické multifunkční hygienické křeslo Carendo   bylo vyvinuto jako odpověď na šířící se trend sprchování v dlouhodobé péči, protože tradičně používané hygienické metody jsou většinou nepohodlné pro klienta a namáhavé pro...
Opravdu ergonomické multifunkční hygienické křeslo Carendo   bylo vyvinuto jako odpověď na šířící se trend sprchování v dlouhodobé péči, protože tradičně používané hygienické metody jsou většinou nepohodlné pro klienta a namáhavé pro pečovatele. Ergonomický design křesla  Carendo  je vysoce všestranný a může také lépe podpořit úkony spojené s mytím vlasů, pedikúrou, toaletou, oblékáním, svlékáním a výměnou inkontinenčních kalhotek. Video zde:
Zobrazit

15 900,00 Kč s DPH

Poptat produkt

00123

Již použité

Opravdu ergonomické multifunkční hygienické křeslo

Carendo bylo vyvinuto jako odpověď na šířící se trend sprchování v dlouhodobé péči, protože tradičně používané hygienické metody jsou většinou nepohodlné pro klienta a namáhavé pro pečovatele.

Ergonomický design křesla Carendo je vysoce všestranný a může také lépe podpořit úkony spojené s mytím vlasů, pedikúrou, toaletou, oblékáním, svlékáním a výměnou inkontinenčních kalhotek.

Video zde:

Hmotnost 64 kg
Max. nosnost 136 kg
Certifikace CE ano
Záruka 12 měsíců
Dodací lhůta 2-4 pracovní dny
Přelepka Bazar

Napsat recenzi

Sprchovaci zidle Arjo Carendo

Sprchovaci zidle Arjo Carendo

Krosmedical

E-shop

Vyberte si ze stovek produktů u nás skladem.

zobrazit
Krosmedical

Půjčovna

Široký sortiment zdravotních pomůcek k pronájmu.

zobrazit
Krosmedical

Servis

Nabídka záručního pozáručního servisu.

zobrazit