Tříkolky

Prohlédnuté produkty

Tříkolka Huka Country s elektropohonem

Tříkolka Huka Retro Country s krásnými detaily sedmdesátých let.  Určitě vyniknete na venkovském kole v retro stylu. Ne proto, že se jedná o tříkolku, ale protože krásný vzhled a autentické retro detaily nádherně vyniknou. Toto kolo bylo...
Tříkolka Huka Retro Country s krásnými detaily sedmdesátých let.  Určitě vyniknete na venkovském kole v retro stylu. Ne proto, že se jedná o tříkolku, ale protože krásný vzhled a autentické retro detaily nádherně vyniknou. Toto kolo bylo pečlivě navrženo podle vzoru sedmdesátých let. Včetně hnědých kožených držadel na řídítkách, přepravního nosiče na přední straně, typických retro barev a originálního zvonku. Venkovská kola jsou vhodná pro krátké (městské) jízdy, ale také pro výlety. Country je tříkolka navržená speciálně pro ty, kteří hledají větší stabilitu při jízdě na kole. Rám je pevný a velmi stabilní. Tříkolka je k dispozici v krémové barvě. Počet rychlostí: 1x5 Délka: 168 cm Šířka: 75 cm Hmotnost: 27,5 kg Maximální zatížení: 130 kg Dodáváno včetně nové baterie.
Zobrazit

37 900,00 Kč s DPH

Nový produkt

Tříkolka Huka Retro Country s krásnými detaily sedmdesátých let. 

Určitě vyniknete na venkovském kole v retro stylu. Ne proto, že se jedná o tříkolku, ale protože krásný vzhled a autentické retro detaily nádherně vyniknou. Toto kolo bylo pečlivě navrženo podle vzoru sedmdesátých let. Včetně hnědých kožených držadel na řídítkách, přepravního nosiče na přední straně, typických retro barev a originálního zvonku.

Venkovská kola jsou vhodná pro krátké (městské) jízdy, ale také pro výlety. Country je tříkolka navržená speciálně pro ty, kteří hledají větší stabilitu při jízdě na kole. Rám je pevný a velmi stabilní.

Tříkolka je k dispozici v krémové barvě.

Počet rychlostí: 1x5
Délka: 168 cm
Šířka: 75 cm
Hmotnost: 27,5 kg
Maximální zatížení: 130 kg

Dodáváno včetně nové baterie.

Napsat recenzi

Tříkolka Huka Country s elektropohonem

Tříkolka Huka Country s elektropohonem

Krosmedical

E-shop

Vyberte si ze stovek produktů u nás skladem.

zobrazit
Krosmedical

Půjčovna

Široký sortiment zdravotních pomůcek k pronájmu.

zobrazit
Krosmedical

Servis

Nabídka záručního pozáručního servisu.

zobrazit