Tříkolky

Prohlédnuté produkty

Tříkolka Van Raam Midi s elektromotorem VR1F silent

Tříkolka Van Raam Midi s elektromotorem VR1F silentZobrazit větší
Fotka i popis jsou orientační, konkrétní kus se může výbavou lišit. Nicméně takto bývá již v základu. Vždy se nejdříve prosím zeptejte na konkrétní výbavu kola, které jsme schopni Vám připravit. Děkujeme.   Tříkolka Van Raam Midi...
Fotka i popis jsou orientační, konkrétní kus se může výbavou lišit. Nicméně takto bývá již v základu. Vždy se nejdříve prosím zeptejte na konkrétní výbavu kola, které jsme schopni Vám připravit. Děkujeme.   Tříkolka Van Raam Midi je určená pro mladší uživatele nebo uživatele menšího vzrůstu. Je to tříkolka s pevnou konstrukcí a krásným designem. Snadno se ovládá, je stabilní a jízda na ní je pohodlná díky diferenciálu. Tento kus je osazen elektromotorem  VR1F silent , který vám nabídne  3 stupně pomoci při šlapání (tlačítko 1,2,3) a pomoc při rozjezdu (tlačítko s kolem) . Kolo umí jízdu vzad, pomocí elektromotoru. Stačí pouze šlapat pozpátku se zapnutým el. systémem. Kolo je vybaveno 8-mi stupňovým převodovým nábojem Shimano Nexus , lze tedy zařadit jakýkoliv rychlostní stupeň ihned, nemusíte tedy řadit postupně po jednom stupni jako u běžných přehazovaček.   Motor: tichý VR1F (Van Raam 1 Front) , 250W, 36V, 45Nm Baterie: Li-ion 10,7Ah nebo 11Ah, 36V použitá – otestovaná , s více než 90% kapacity. (přesně bude napsáno u konkrétního kusu) Brzdy: přední brzda typu V-čelisťová přes lanko (+parkovací brzda), zadní brzdy kotoučové mechanické Světla: přední a zadní světlo na tužkové baterie Integrovaný bezpečnostní zámek (klíč lze vysunout pouze v případě uzamčení kola, při odemčení zůstává klíč zajištěn v zámku proti ztrátě)   1x klíč k zámku baterie, 1x klíč k zámku kola, nabíječka   Hmotnost: cca 37 kg Délka: 168 cm Šířka: 75 cm Velikost předního kola: 20" Velikost zadních kol: 22" Výška nástupu: 25 cm Max. hmotnost uživatele: 90 kg Max. zatížení nosiče: 20 kg
Zobrazit

33 900,00 Kč s DPH

Poptat produkt

Již použité

Fotka i popis jsou orientační, konkrétní kus se může výbavou lišit. Nicméně takto bývá již v základu. Vždy se nejdříve prosím zeptejte na konkrétní výbavu kola, které jsme schopni Vám připravit. Děkujeme.

 

Tříkolka Van Raam Midi je určená pro mladší uživatele nebo uživatele menšího vzrůstu. Je to tříkolka s pevnou konstrukcí a krásným designem.
Snadno se ovládá, je stabilní a jízda na ní je pohodlná díky diferenciálu.

Tento kus je osazen elektromotorem VR1F silent, který vám nabídne 3 stupně pomoci při šlapání (tlačítko 1,2,3) a pomoc při rozjezdu (tlačítko s kolem).

Kolo umí jízdu vzad, pomocí elektromotoru. Stačí pouze šlapat pozpátku se zapnutým el. systémem.

Kolo je vybaveno 8-mi stupňovým převodovým nábojem Shimano Nexus, lze tedy zařadit jakýkoliv rychlostní stupeň ihned, nemusíte tedy řadit postupně po jednom stupni jako u běžných přehazovaček.

 

Motor: tichý VR1F (Van Raam 1 Front), 250W, 36V, 45Nm

Baterie: Li-ion 10,7Ah nebo 11Ah, 36V použitá – otestovaná, s více než 90% kapacity.

(přesně bude napsáno u konkrétního kusu)

Brzdy: přední brzda typu V-čelisťová přes lanko (+parkovací brzda), zadní brzdy kotoučové mechanické

Světla: přední a zadní světlo na tužkové baterie

Integrovaný bezpečnostní zámek (klíč lze vysunout pouze v případě uzamčení kola, při odemčení zůstává klíč zajištěn v zámku proti ztrátě)

 

1x klíč k zámku baterie, 1x klíč k zámku kola, nabíječka

 

Hmotnost: cca 37 kg

Délka: 168 cm

Šířka: 75 cm

Velikost předního kola: 20"

Velikost zadních kol: 22"

Výška nástupu: 25 cm

Max. hmotnost uživatele: 90 kg

Max. zatížení nosiče: 20 kg

Šířka 75 cm
Délka 168 cm
Hmotnost cca 37 kg

Napsat recenzi

Tříkolka Van Raam Midi s elektromotorem VR1F silent

Tříkolka Van Raam Midi s elektromotorem VR1F silent

Krosmedical

E-shop

Vyberte si ze stovek produktů u nás skladem.

zobrazit
Krosmedical

Půjčovna

Široký sortiment zdravotních pomůcek k pronájmu.

zobrazit
Krosmedical

Servis

Nabídka záručního pozáručního servisu.

zobrazit