Zánovní el. vozíky

Prohlédnuté produkty

Elektrický invalidní vozík Quickie Q700 UP// SU107

Elektrický invalidní vozík Q700-UP STOJÍCÍ INVALIDNÍ VOZÍK Poskytuje nejvyšší výkon a nejinteligentnější technologii sezení ze všech našich elektrických invalidních vozíků QUICKIE. Ať už chcete jezdit v terénu, doma, po obchodech, ležet...
Elektrický invalidní vozík Q700-UP STOJÍCÍ INVALIDNÍ VOZÍK Poskytuje nejvyšší výkon a nejinteligentnější technologii sezení ze všech našich elektrických invalidních vozíků QUICKIE. Ať už chcete jezdit v terénu, doma, po obchodech, ležet nebo stát, Q700-UP M vám toto vše a mnohem více umožní. Vozík má všechny funkce v elektrice-úhel sedu, zdvih, záda, nohy. Poloha relax a poloha stání. Osvětlení, blinkry, klakson. Nový elektrický vozík Q700 beze zbytku splňuje ty nejvyšší nároky na pohyb v exteriéru a zároveň nabízí výbornou ovladatelnost ve vnitřních prostorách. Základ vozíku tvoří tři výkonné pohonné podvozky, které disponují technologicky nejvyspělejším odpružením. Výkonné motory a vysokokapacitní baterie zajišťují dostatek výkonu pro vaše každodenní použití. Kromě standardního sedacích systému SEDEO PRO je možné tento vozík vybavit i sedacím systémem SEDEO ERGO a SEDEO ERGO UP. Šíře sedu: 42cm Hloubka sedu: 46cm Výška zad: 52cm Celková šíře: 73cm Nosnost: 120kg   AKČNÍ NABÍDKA při nákupu tohoto vozíku:  balíček č.1: 2 kusy nových baterií Long 12V 75Ah, DeepCycle za 9900 Kč balíček č.2: 2 kusy nových baterií Long 12V 50Ah, DeepCycle za 7200 Kč Tato nabídka je platná do vyprodání zásob.
Zobrazit

141 200,00 Kč s DPH

SU107

Již použité

Elektrický invalidní vozík Q700-UP

STOJÍCÍ INVALIDNÍ VOZÍK

Poskytuje nejvyšší výkon a nejinteligentnější technologii sezení ze všech našich elektrických invalidních vozíků QUICKIE. Ať už chcete jezdit v terénu, doma, po obchodech, ležet nebo stát, Q700-UP M vám toto vše a mnohem více umožní. Vozík má všechny funkce v elektrice-úhel sedu, zdvih, záda, nohy. Poloha relax a poloha stání. Osvětlení, blinkry, klakson.

Nový elektrický vozík Q700 beze zbytku splňuje ty nejvyšší nároky na pohyb v exteriéru a zároveň nabízí výbornou ovladatelnost ve vnitřních prostorách. Základ vozíku tvoří tři výkonné pohonné podvozky, které disponují technologicky nejvyspělejším odpružením. Výkonné motory a vysokokapacitní baterie zajišťují dostatek výkonu pro vaše každodenní použití. Kromě standardního sedacích systému SEDEO PRO je možné tento vozík vybavit i sedacím systémem SEDEO ERGO a SEDEO ERGO UP.

Šíře sedu: 42cm

Hloubka sedu: 46cm

Výška zad: 52cm

Celková šíře: 73cm

Nosnost: 120kg

 

AKČNÍ NABÍDKA při nákupu tohoto vozíku: 
balíček č.1: 2 kusy nových baterií Long 12V 75Ah, DeepCycle za 9900 Kč
balíček č.2: 2 kusy nových baterií Long 12V 50Ah, DeepCycle za 7200 Kč
Tato nabídka je platná do vyprodání zásob.

Polohování Elektrické
Certifikace CE ano
Záruka 12 měsíců
Dodací lhůta 1-2 týdny
Přelepka Zánovní

Napsat recenzi

Elektrický invalidní vozík Quickie Q700 UP// SU107

Elektrický invalidní vozík Quickie Q700 UP// SU107

Krosmedical

E-shop

Vyberte si ze stovek produktů u nás skladem.

zobrazit
Krosmedical

Půjčovna

Široký sortiment zdravotních pomůcek k pronájmu.

zobrazit
Krosmedical

Servis

Nabídka záručního pozáručního servisu.

zobrazit