Invalidní skútry

Filtr produktů

Povolené filtry:

Invalidní skútry

Rozdělení invalidních skútrů

Invalidní skútry se základně dělí do dvou skupin – tříkolové a čtyřkolové. První skupina je určena pro handicapované osoby do 120 kg a jsou vhodné pro méně náročné terény, jako je pohyb po bytě, zpevněné cesty ve městě, obchodní domy apod. Čtyřkolový invalidní skútr mohou využívat i lidé s nadváhou, protože tyto typy...

Rozdělení invalidních skútrů

Invalidní skútry se základně dělí do dvou skupin – tříkolové a čtyřkolové. První skupina je určena pro handicapované osoby do 120 kg a jsou vhodné pro méně náročné terény, jako je pohyb po bytě, zpevněné cesty ve městě, obchodní domy apod. Čtyřkolový invalidní skútr mohou využívat i lidé s nadváhou, protože tyto typy skútrů mají větší stabilitu. Díky tomu je snadné se pohybovat i v nerovném terénu – například v lese, po zahradě, nebo polní cestě. Invalidní skútr a elektrický vozík doporučujeme všem osobám s omezenou pohyblivostí. Díky nim se můžete naplno vrátit do plnohodnotného života.

Invalidní skútr – co můžeme očekávat?

Námi nabízené invalidní skútry jsou vybaveny plynulou regulací rychlosti, ukazatelem stavu baterií, předním i zadními světly, klaksonem a otočným pohodlným sedadlem, které Vám zaručí maximální komfort. Některé typy skútrů je možné po rozložení převážet v autě, tudíž s Vámi můžou odcestovat na dovolenou apod. Pořízení invalidního skútru se nemusí obávat ani lidé trpící nadváhou. Díky otočnému sedadlu se na ně velice snadno nastupuje a vystupuje. Skútry jsou vybaveny ovládáním pro obě ruce, ale je možné je zakoupit také s ovládáním pomocí nožního pedálu. Veškeré produkty, ať už se jedná o invalidní skútr, nebo invalidní vozík, nabízíme přizpůsobené přímo vašim potřebám. S výběrem Vám rádi poradíme a vždy najdeme řešení.

Elektrický invalidní skútr – návrat do plnohodnotného života

Omezení pohyblivosti dolních končetin rozhodně nemusí znamenat konec volného pohybu, výletů, dovolených a cestování. Používání vozíku je v dnešní společnosti normální záležitostí. Invalidní lidé se mohou běžně věnovat všem činnostem jako je řízení vozidla, chození do práce, nebo dokonce sport. Pokud se kvůli onemocnění nebo úrazu dostanete do situace, kdy je pohyb překážkou, můžete využít naší nabídky kvalitních invalidních skútrů. Ty jsou určeny pro seniory a tělesně handicapované včetně dětí, kteří se nemohou dobře nebo vůbec pohybovat. Ovládání invalidního skútru je velice jednoduché a zvládne ho opravdu každý. Nejedná se o dopravní prostředek, ale o kompenzační pomůcku, a proto není nutné mít jakékoli řidičské oprávnění.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 31 – 55 z 55 položek
Zobrazeno 31 – 55 z 55 položek
Krosmedical

E-shop

Vyberte si ze stovek produktů u nás skladem.

zobrazit
Krosmedical

Půjčovna

Široký sortiment zdravotních pomůcek k pronájmu.

zobrazit
Krosmedical

Servis

Nabídka záručního pozáručního servisu.

zobrazit