Kategorie

Domovy pro seniory

Kdo jsme a co nabízíme?

Společnost KrosMedical s.r.o. je jedním s největších dodavatelů nových a použitých zdravotních pomůcek a dalšího vybavení pro domovy s pečovatelskou službou v České republice, ale i v zahraničí. Široký sortiment zdravotních pomůcek u nás naleznete na jednom místě. Dodáváme vše od vybavení koupelen a toalet, přes polohovací postele a jejich příslušenství, toaletní a sprchovací vozíky, invalidní vozíky a jiné zařízení pro přesun pacientů, až po elektrické invalidní skútry. Veškeré námi dodávané produkty jsou bezpečné a opatřené certifikací CE. Díky velkým skladovým zásobám jsme schopni dodat většinu produktů, i ve větším množství, v krátkém časovém horizontu. Máme vlastní servisní centrum, které nám umožňuje provádět záruční i pozáruční opravy či běžný servis v nejkratší možné době. V případě potřeby zapůjčíme zdarma adekvátní náhradu po celou dobu trvání opravy či běžného servisu.

Proč objednávat u více dodavatelů, když můžete vše koupit na jednom místě a za lepší cenu? Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se pro něj najít vždy nejlepší řešení! V případě, že máte zájem o více informací či nezávaznou konzultaci, pak nás prosím kontaktujte!

Mechanické invalidní vozíky

Nabízíme jak nové tak použité produkty. Cena se odvíjí od množství. Pro více informací nás kontaktujte.

https://www.krosmedical.cz/178-mechanicke-voziky

Toaletní program

V rámci toaletního programu velmi oceníte produkty jako je např. toaletní a sprchové křeslo Carendo, Carino, židli Reflex či toaletní židle s obručemi či na malých kolečkách. Pro pohodlnější osobní hygienu sprchová lehátka hydraulická či elektrická.

Polohovací postele

Polohovací lůžka jsou určena pro osoby, které mají sníženou schopnost pohybu. Všechna lůžka jsou pojízdná a lze u nich nastavit výšku lehu, polohování zad a dolních končetin. Součástí polohovacího lůžka bývá hrazda, kterou oceníte při vstávání z lůžka. Dodáváme jak nová tak použitá lůžka, stejně tak i matrace do postelí.