Domovy pro seniory

Kdo jsme a co nabízíme?

Společnost KrosMedical s.r.o. patří mezi největší dodavatele nových a použitých zdravotních pomůcek a dalšího vybavení pro domovy s pečovatelskou službou v České republice, ale i v zahraničí. Široký sortiment zdravotních pomůcek u nás naleznete na jednom místě. Dodáváme vše od vybavení koupelen a toalet, přes polohovací postele a jejich příslušenství, toaletní a sprchovací vozíky, invalidní vozíky, zvedací zařízení pro přesun pacientů, až po elektrické invalidní skútry. Veškeré námi dodávané produkty jsou bezpečné a opatřené certifikací CE. Díky velkým skladovým zásobám jsme schopni dodat většinu produktů, i ve větším množství, v krátkém časovém horizontu. Máme vlastní servisní centrum, které nám umožňuje provádět záruční i pozáruční opravy či běžný servis v nejkratší možné době. V případě potřeby zapůjčíme zdarma adekvátní náhradu po celou dobu trvání opravy či běžného servisu.

Proč objednávat u více dodavatelů, když můžete vše koupit na jednom místě a za lepší cenu? Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se pro něj najít vždy nejlepší řešení! V případě, že máte zájem o více informací či nezávaznou konzultaci, pak nás prosím kontaktujte!

Mechanické invalidní vozíky

Nabízíme jak nové tak použité produkty značek: Meyra, Invacare, Excel,Sunrise Medical, Breezy, Vermeiren a další. Samozřejmostí je široká škála šíří sedu vozíků. Standardně jsou vozíčky dodávány včetně podsedáků.

Cena se odvíjí od množství. Pro více informací nás kontaktujte. 

Přehledná nabídka vozíčků zde:

https://www.krosmedical.cz/178-mechanicke-voziky

V případě, že sháníte vozíčky dětské, odkaz je zde: https://www.krosmedical.cz/163-detske-mechanicke-voziky

Toaletní program

V rámci toaletního programu velmi oceníte produkty jako jsou např. toaletní a sprchová křesla Carendo, Carino od švédské firmy Arjo či židle Reflex, toaletní židle s obručemi či na malých kolečkách. Pro pohodlnější osobní hygienu uznáte sprchová lehátka hydraulická či elektrická. Všechny produkty prochází servisem před samotným nákupem.

Cena se odvíjí od množství. Pro více informací nás kontaktujte. 

Přehledná nabídka toaletního programu zde:

https://www.krosmedical.cz/225-toaletni-program

Polohovací postele

Polohovací lůžka jsou určena pro osoby, které mají sníženou schopnost pohybu. Všechna lůžka jsou pojízdná a lze u nich nastavit výšku lehu, polohování zad a dolních končetin. Součástí polohovacího lůžka je hrazda, kterou oceníte při vstávání z lůžka. Dodáváme jak nová tak použitá lůžka, stejně tak i matrace do postelí.

Cena se odvíjí od množství. Pro více informací nás kontaktujte. 

Přehledná nabídka postelí a matrací zde:

https://www.krosmedical.cz/216-polohovatelne-postele

Zvedací zařízení

Péče o postižené osoby s sebou nese i fyzickou námahu, kterou musíme vynaložit při přenášení pacienta z lůžka na vozík či na postel. Aby byla práce usnadněna je zde řešení v těchto pomůckách.

Cena se odvíjí od množství. Pro více informací nás kontaktujte. 

Orientační nabídka zvedacích zařízení zde:

https://www.krosmedical.cz/244-zvedaci-zarizeni


Krosmedical

E-shop

Vyberte si ze stovek produktů u nás skladem.

zobrazit
Krosmedical

Půjčovna

Široký sortiment zdravotních pomůcek k pronájmu.

zobrazit
Krosmedical

Servis

Nabídka záručního pozáručního servisu.

zobrazit