Vážení klienti,

s radostí bychom Vám chtěli oznámit, že jsme v předchozích měsících navázali spolupráci s firmou Fiets&Ik, která se specializuje na opravu jízdních kol všech typů. Na této společnosti nás zaujala nejen kvalita odvedené práce, ale především její poslání. Společnost Fiets&Ik pořádá sociální vzdělávací programy a workshopy pro handicapované, sociálně slabé a občany, kteří mají ztížené uplatnění na trhu práce. Tyto workshopy jsou vedeny profesionály z oboru. Náplní těchto programů je výchova vysoce kvalifikovaných servisních techniků pro opravu a údržbu jízdních kol všech typů. Cílem společnosti Fiets&Ik, je vytváření zisku servisní činností a vytvoření regulérních pracovních pozic pro tyto lidi, což se úspěšně daří.

To dokladuje spolupráce s mnoha organizacemi, úřady a prodejci i výrobci jízdních kol. Jako příklad můžeme uvést servisní kontrakt s městem Utrecht,

Jsme rádi, že dostáváme kvalitně připravené produkty a zároveň tím můžeme pomoci dobré věci. Kola, která prošla dílnou společnosti Fiets&Ik budou na webových stránkách označena její logem.


Krosmedical

E-shop

Vyberte si ze stovek produktů u nás skladem.

zobrazit
Krosmedical

Půjčovna

Široký sortiment zdravotních pomůcek k pronájmu.

zobrazit
Krosmedical

Servis

Nabídka záručního pozáručního servisu.

zobrazit