Náhradní díly

Prohlédnuté produkty

řídící jednotka dynamic pmb Shark

Použitá, plně funkční řídící jednotka DX PMB Shark modul je vhodná pro elektrické joystickové invalidní vozíky různých značek, které jsou osazeny komponenty Dynamic-Shark  Řídící jednotka má konektory pro zapojení napájení, dvou motorů a...
Použitá, plně funkční řídící jednotka DX PMB Shark modul je vhodná pro elektrické joystickové invalidní vozíky různých značek, které jsou osazeny komponenty Dynamic-Shark  Řídící jednotka má konektory pro zapojení napájení, dvou motorů a ovládacího zařízení-většinou joysticku. Při objednávce řídící jednotky uveďte, prosím, do poznámky její číslo (Číslo najdete nejčastěji na její spodní nebo horní straně).
Zobrazit

1 490,00 Kč s DPH

shark_ridici_jednotka

Již použité

Použitá, plně funkční řídící jednotka DX PMB Shark modul je vhodná pro elektrické joystickové invalidní vozíky různých značek, které jsou osazeny komponenty Dynamic-Shark  Řídící jednotka má konektory pro zapojení napájení, dvou motorů a ovládacího zařízení-většinou joysticku.

Při objednávce řídící jednotky uveďte, prosím, do poznámky její číslo (Číslo najdete nejčastěji na její spodní nebo horní straně).

Záruka 12 měsíců
Dodací lhůta 2-4 pracovní dny
Přelepka Bazar

Napsat recenzi

řídící jednotka dynamic pmb Shark

řídící jednotka dynamic pmb Shark

Krosmedical

E-shop

Vyberte si ze stovek produktů u nás skladem.

zobrazit
Krosmedical

Půjčovna

Široký sortiment zdravotních pomůcek k pronájmu.

zobrazit
Krosmedical

Servis

Nabídka záručního pozáručního servisu.

zobrazit