Tříkolky

Prohlédnuté produkty

Tříkolka Van Raam Easy Rider s elektro-pohonem Indes // 13E

Tříkolka Van Raam Easy Rider Tříkolka se snadno ovládá, je stabilní a pohodlná, díky odpružení zadní nápravy a velkému sedadlu. U opěrky lze nastavit úhel, sedačku lze posunout. Tento kus je osazen elektromotorem  Indes , který vám...
Tříkolka Van Raam Easy Rider Tříkolka se snadno ovládá, je stabilní a pohodlná, díky odpružení zadní nápravy a velkému sedadlu. U opěrky lze nastavit úhel, sedačku lze posunout. Tento kus je osazen elektromotorem  Indes , který vám nabídne  3 stupně pomoci při šlapání (tlačítko 1,2,3) a pomoc při rozjezdu (tlačítko s kolem) . Kolo je vybaveno 8-mi stupňovou přehazovačkou Shimano Nexus (v náboji) , lze tedy zařadit jakýkoliv rychlostní stupeň ihned, nemusíte tedy řadit postupně po jednom stupni jako u běžných přehazovaček. Motor: Indes, 36V Baterie: Li-ion 11Ah, 36V použitá – otestovaná, má 98,55% původní kapacity, tedy skoro nová. Brzdy: přední brzda typu V mechanická (+parkovací brzda), zadní brzdy kotoučové mechanické Světla: přední a zadní světlo na baterie AAA Integrovaný bezpečnostní zámek (klíč lze vysunout pouze v případě uzamčení kola, při odemčení zůstává klíč zajištěn v zámku proti ztrátě) Kolo je obuto do nových plášťů: 1x Schwalbe Big Apple vpředu, 2x Schwalbe Marathon vzadu. Vzadu jsou nově vypletené ráfky. Dále jsou na kole nové řetězy, brzdové kotouče + destičky, brzdové špalíky, bowdeny + lanka, řazení, šlapky. Kolo je promazáno. Součástí je: 1x klíč k zámku kola, nabíječka Max. hmotnost řidiče: 130 kg Váha kola: +/- 50kg Max. zatížení nosiče: 20 kg
Zobrazit

66 700,00 Kč s DPH

Poptat produkt

13E

Již použité

Tříkolka Van Raam Easy Rider

Tříkolka se snadno ovládá, je stabilní a pohodlná, díky odpružení zadní nápravy a velkému sedadlu. U opěrky lze nastavit úhel, sedačku lze posunout.

Tento kus je osazen elektromotorem Indes, který vám nabídne 3 stupně pomoci při šlapání (tlačítko 1,2,3) a pomoc při rozjezdu (tlačítko s kolem).

Kolo je vybaveno 8-mi stupňovou přehazovačkou Shimano Nexus (v náboji), lze tedy zařadit jakýkoliv rychlostní stupeň ihned, nemusíte tedy řadit postupně po jednom stupni jako u běžných přehazovaček.

Motor: Indes, 36V

Baterie: Li-ion 11Ah, 36V použitá – otestovaná, má 98,55% původní kapacity, tedy skoro nová.

Brzdy: přední brzda typu V mechanická (+parkovací brzda), zadní brzdy kotoučové mechanické

Světla: přední a zadní světlo na baterie AAA

Integrovaný bezpečnostní zámek (klíč lze vysunout pouze v případě uzamčení kola, při odemčení zůstává klíč zajištěn v zámku proti ztrátě)

Kolo je obuto do nových plášťů: 1x Schwalbe Big Apple vpředu, 2x Schwalbe Marathon vzadu.

Vzadu jsou nově vypletené ráfky. Dále jsou na kole nové řetězy, brzdové kotouče + destičky, brzdové špalíky, bowdeny + lanka, řazení, šlapky. Kolo je promazáno.

Součástí je: 1x klíč k zámku kola, nabíječka

Max. hmotnost řidiče: 130 kg

Váha kola: +/- 50kg

Max. zatížení nosiče: 20 kg

Šířka 75cm
Délka 210cm
Certifikace CE ano
Záruka 12 měsíců
Dodací lhůta do 1týdne
Poznámka Pro více informací nás neváhejte kontaktovat...

Napsat recenzi

Tříkolka Van Raam Easy Rider s elektro-pohonem Indes // 13E

Tříkolka Van Raam Easy Rider s elektro-pohonem Indes // 13E

Krosmedical

E-shop

Vyberte si ze stovek produktů u nás skladem.

zobrazit
Krosmedical

Půjčovna

Široký sortiment zdravotních pomůcek k pronájmu.

zobrazit
Krosmedical

Servis

Nabídka záručního pozáručního servisu.

zobrazit